Díky správnému dýchání vaše buňky plně zregenerují

Započněte proces samoléčení vlastního těla pomocí řízeného dýchání


Přečtěte si víc

Dýchání není jen automatický reflex


Dech nám signalizuje, jestli jsme v klidu, nebo ve stresu. Je to první indikátor změny. Každých 7 let se buňky v našem těle vymění. Během tohoto procesu si kopírují předchozí „program“. Přenášíme si dál různá napětí či šoky. Navíc si ukládáme další a další negativní nastavení kvůli stresu ze vztahů, práce apod. Během dechového sezení pocítíte úlevu od bolesti, prožijete stav hlubokého uvolnění (jako když usínáte), okysličí se orgány.
 

Jak pracovat s dechem


Vytváříme prostor pro odstranění negativního nastavení, které vzniklo v minulosti. Začínáme krátkým povídáním o stavu dřív a nyní. Poté vás postupně provázím celým procesem řízeného dýchání. Nasloucháme potřebám vašeho těla a jsem vám nablízku, vypluje-li na povrch nějaká vaše dávná vzpomínka. Sezení většinou ukončujeme vleže ve fázi hlubokého uvolnění. Během tohoto stavu nastává hlubší integrace, kdy si tělo zapisuje nové poznatky a celý proces slouží ku prospěchu.

Technika pro každého


Přijďte si přenastavit „programy“, jestliže vás trápí ustrnulé bloky v těle. Posouvejte se dál a přestaňte být v zajetí stresu a napětí.

Nebo chcete jen nabrat energii a zregenerovat? Nemusíte mít žádný konkrétní problém, aby vám dechové cvičení pomohlo. Přijďte jen tak a dostaňte životadárný kyslík až do konečků svých prstů.Ceník
  • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů, nejvíce mě zatím obohacuje práce Jindřišky v centru Margmaya. Líbí se mi prostor centra a také osobní přístup Jindřišky. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Jindřiška má i zkušenosti s technikami jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z Jindřišky práce jde cítit integrita, kterou má ze sevého života a zkušeností. Proto cítím důvěru a také vidím pokroky a změny ve svém osobním životě.
    Štěpánka Šimková
  • Děkuju Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to Ti jsem vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.
    Věra Maya Kinclová
    Mladá Boleslav

Další techniky uzdravení