Konstelace vyřeší vaše emoční bloky

Pomůžu vám nastartovat sílu vašeho podvědomí


Přečtěte si víc

Proč přijít na konstelace


Všímáte si toho, že se ve vašem životě často opakují podobné situace? Motáte se s partnerem v začarovaném kruhu? Potkáváte podobné typy lidí, se kterými se spolupráce často zasekne ve stejném bodě?

Nejspíš vaše podvědomí ovlivňují zakódované vzorce chování, které jste si zafixovali v rodině či minulých vztazích. Přijďte na konstelace a zbavte se negativních vlivů, které brzdí váš spokojený život.
parallax background

Jak konstelace fungují


Konstelace jsou skupinový zážitkový seminář. Jedná se o terapeutickou metodu, kterou používají psychologové i koučové, co pomáhají se sebepoznáním a osobním rozvojem. Během konstelací pracuji s faktem, že všichni fungujeme z 90 % na nevědomé úrovni.

V našem podvědomí se odehrávají milióny operací, které ovlivňují naše chování a my se pak divíme, že i poklidný rozhovor se sestrou vždycky skončí hádkou. Konstelace pracují s podvědomými bloky, uvolňují emoční napětí a napravují vaše vnitřní nastavení.

Jaké problémy vyřešíte


Všechny problémové situace, které se ve vašem životě objevují mají nějaký význam a důvod. Může se jednat o nefunkční mezilidské vztahy, negativní emoce či zdravotní problémy. Prožili jste si nepříjemný rozchod, který vám brání navazovat funkční vztahy? Bojíte se, že každý další partner vám ublíží stejně jako ten poslední?

Během konstelací se na svůj problém podíváte zvnějšku. Dostanete šanci uzavřít situaci zdravě, prožít si uvolnění a jít dál. Nedovolte, aby nedořešené problémy z minulosti ovlivňovaly vaši budoucnost.

Přijďte na seminář Přečtěte si můj článek na blogu
Ceník
  • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů, nejvíce mě zatím obohacuje práce Jindřišky v centru Margmaya. Líbí se mi prostor centra a také osobní přístup Jindřišky. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Jindřiška má i zkušenosti s technikami jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z Jindřišky práce jde cítit integrita, kterou má ze sevého života a zkušeností. Proto cítím důvěru a také vidím pokroky a změny ve svém osobním životě.
    Štěpánka Šimková
  • Děkuju Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to Ti jsem vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.
    Věra Maya Kinclová
    Mladá Boleslav

Další techniky uzdravení