Relaxační masáž: Dopřejte uvolnění tělu i mysli

Dovolte si na chvíli vypnout a oddejte se energizující masáži


Přečtěte si víc

Nerovnováha se projeví


Trpíte často bolestmi zad nebo hlavy? Máte ztuhlé a bolavé tělo? Špatně se vám spí? Váš život není v rovnováze a následky vidíte na svém fyzickém těle. Masáž slouží k uvolnění napětí, regeneraci těla a dotek jiného člověka má zároveň terapeutický význam pro naši psychiku. Pomocí různých technik dokážu odstranit fyzické i psychické bloky, které vás trápí.

Hýčkejte své fyzické i psychické tělo


Každá masáž začíná zklidněním. Pomocí fyzických doteků přináším úlevu celému vašemu tělu, regeneruji unavené svaly i klouby a obnovuji vaši vnitřní rovnováhu. Napětí ve vašem těle se rozpouští a vy cítíte hluboké uvolnění.

Pomocí technik Reiki, Shamballa 1024 nebo Tachyony pracuji s vaším tělem na psychické úrovni a narovnávám zablokované proudění energie. Nefunkční energetické dráhy jsou příčinou vzniku nemocí, které vnímáme fyzicky. Odblokuji energie, aby celé vaše tělo fungovalo v harmonii.

Zen-Touch™

je inovační metoda vytvořená Seymourem Koblinem (International school of Healing Arts), která kombinuje shiatsu, akupresuru a východní/asijské masáže a práci s tělem. Praktikující masér vyvíjí tlak, zatímco postupně protahuje končetiny. Práci doprovázející soucit, respekt a „energetická empatie“ slouží ke stimulaci toku chi, cirkulace a vitality.

Celotělová masáž

Začínáme krátkým naladěním a pozorností dechu pro sladění a zklidnění. Tělo nahřeji teplými žínkami a poté masíruji pomocí teplého oleje na prohřátých svalech. Masáž obnovuje vnitřní rovnováhu a harmonii, regeneruje a detoxikuje svaly a klouby, přináší úlevu od bolesti zad a posílí nervový systém. Trvá 90 minut.

Živlová
masáž

Masáž může probíhat i v oblečení, využívá různých typů doteků. Některé „živly“ pomohou oživit, jiné uklidnit, vše má svůj smysl a pořadí. Masáž trvá 60 minut, je očistná a nabíjející. Není nutné se svlékat!

Tantrická masáž

Je oslavou těla a přináší hluboké uvolnění a relaxaci. Prohlubuje smyslové vnímání a dostane vás do kontaktu se svým tělem a vnitřní silou. Objevíte v nevšedním zážitku „místa“, kde rozšíříte své vědomí a přinesete sem energii k oživení a léčení. Využívá také sexuální energii, muži ji začnou směrovat do projektů, ženy si vychutnají hluboké uvolnění, kde mohou jen „být“.
  • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů, nejvíce mě zatím obohacuje práce Jindřišky v centru Margmaya. Líbí se mi prostor centra a také osobní přístup Jindřišky. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Jindřiška má i zkušenosti s technikami jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z Jindřišky práce jde cítit integrita, kterou má ze sevého života a zkušeností. Proto cítím důvěru a také vidím pokroky a změny ve svém osobním životě.
    Štěpánka Šimková
  • Děkuju Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to Ti jsem vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.
    Věra Maya Kinclová
    Mladá Boleslav

Další techniky uzdravení