Dosáhněte svých vizí a cílů pomocí neurolingvistického programování

Zbourejte překážky ve své hlavě a radujte se ze svých úspěchů


Přečtěte si víc
 

Jak funguje NLP


Všichni si během života vytváříme v hlavě vnitřní mapy. Nejdříve nad něčím přemýšlíme, vnímáme (neuro-), pak danou věc popíšeme slovy, předáme dál (lingvistické) a posléze se nějak chováme, vědomě i nevědomě (programování). Jestliže cítíte, že jste se v nějakém problému zacyklili, trpíte nějakou fobii nebo jste jen zvědaví, zkuste metodu neurolingvistického programování.

Jak NLP pomůže mně


Tuto hypnoterapeutickou metodu využívají třeba manažeři, leadři nebo vrcholoví sportovci, aby se naučili ovládat sílu svého myšlení. Jsou překvapeni, jak snadné to je. Jde jen o to, vědět JAK. Neurolingvistické programování používá jazyk, kterému rozumí vaše pravá hemisféra. Ta ovlivňuje kreativitu a právě kreativní řešení problémů vám pomůže realizovat vaše vize a sny.

Zapojte svou pravou hemisféru do procesu myšlení a všechno bude fungovat s větší lehkostí. Naučte se efektivně formulovat své cíle a touhy. Vyjadřujte se přesněji a slaďte se se svým okolím.


Ceník
  • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů, nejvíce mě zatím obohacuje práce Jindřišky v centru Margmaya. Líbí se mi prostor centra a také osobní přístup Jindřišky. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Jindřiška má i zkušenosti s technikami jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z Jindřišky práce jde cítit integrita, kterou má ze sevého života a zkušeností. Proto cítím důvěru a také vidím pokroky a změny ve svém osobním životě.
    Štěpánka Šimková
  • Děkuju Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to Ti jsem vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.
    Věra Maya Kinclová
    Mladá Boleslav

Další techniky uzdravení