Osobní konzultace: Ideální příležitost pro duševní očistu

Odhalte skryté překážky,
které vás v životě brzdí


Přečtěte si víc

Naučené vzorce chování


Máte problém komunikovat se svým dítětem? Trápí vás dlouhodobě situace, se kterou si nevíte rady? Opakujete v partnerském vztahu stále dokola ty samé chyby? Jsme zvyklí nějak automaticky reagovat a často si úplně zbytečně komplikujeme život.

Už v prenatálním období si začínáme vytvářet v mozku mechanismy přežití. V dětství se od svého okolí učíme strategie, jak komunikovat. Pozorujeme lidi ve své rodině i všechny ostatní, se kterými přijdeme do kontaktu. Některé vzorce ale nejsou správné a my si jejich opakováním zaděláváme na problém. Často se pak stává, že v dospělém životě tyto strategie nefungují v náš prospěch.

Rady přesně
pro vás


Ať už vás trápí komplikované vztahy, neúspěch v zaměstnání, nedostatek životní energie a jiné, konzultace vám zaručeně ukáže směr. Prozkoumáme vaši konkrétní situaci a pomocí různých technik najdeme řešení vašeho trápení. Zaručuji vám svou maximální diskrétnost.

Mým záměrem je ukázat vám, jak se zbavit nefunkčních strategií. Na vlastní kůži prožijete klíčové okamžiky a zafixujete si prospěšnější modely chování. Na pozitivní změnu pak podvědomě reaguje i vaše okolí, což často přináší fyzickou úlevu, urovnání vztahů, příliv energie, větší sebevědomí. Dostanete přesný návod, jak a co dělat, aby byl váš život pestřejší a veselejší.


Ceník
  • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů, nejvíce mě zatím obohacuje práce Jindřišky v centru Margmaya. Líbí se mi prostor centra a také osobní přístup Jindřišky. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Jindřiška má i zkušenosti s technikami jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z Jindřišky práce jde cítit integrita, kterou má ze sevého života a zkušeností. Proto cítím důvěru a také vidím pokroky a změny ve svém osobním životě.
    Štěpánka Šimková
  • Děkuju Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to Ti jsem vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.
    Věra Maya Kinclová
    Mladá Boleslav

Další techniky uzdravení