Párové sezení: muž už může jen poslouchat :-)

Výživná podpora vašeho spojení


Přečtěte si víc

Známe to všichni


Ženy - nevíte, jak mu to máte říct, aby ta polička visela? Muži - chcete, aby žena přestala "brblat" a jen se usmívala? Chcete obohatit vztah hlubším spojením a přidat špetku koření? Žijete stereotypně a opakujete dokola ty samé žabo-myší války? Jsme zvyklí reagovat automaticky a komplikujeme si někdy zbytečně život.

Už v prenatálním období si začínáme vytvářet v mozku mechanismy přežití. V dětství se od svého okolí učíme strategie, jak komunikovat. Pozorujeme lidi ve své rodině i všechny ostatní, se kterými přijdeme do kontaktu. Některé vzorce ale nejsou správné a my si jejich opakováním zaděláváme na problém. Často se pak stává, že v dospělém životě tyto strategie nefungují v náš prospěch v našich vztazích.
 

Fungovat a komunikovat v souladu


Pochopte skryté síly, které vás ovlivňují. Většina problémů ve vztazích pramení z nedorozumění mezi pohlavími. Přirozené síly jsou u mužů a žen nastavené opačně, což přináší rozpory do vztahu.

Jakmile pochopíme rozdíly obou principů, jsme šťastní, respektujeme potřeby druhého, zmizí napětí a přichází klid a láska. Zdá se to velmi snadné, přesto vytvořit fungující a spokojené partnerství vyžaduje naši pozornost a energii. Dostanete přesný návod, jak a co dělat, aby byl váš život pestřejší a veselejší.

Prohloubení partnerského soužití


Párům, které neřeší žádný akutní problém, pomohu naučit se tantrickému milování a posunout vztah do větší hloubky, vnést radost a uvolnění do intimních chvil. Muži se naučí, jak svou ženu potěšit a uklidnit. Ženy pochopí, jak s mužem mluvit, aby jim rozuměl. Naučíte se, jak lépe vyjadřovat své potřeby a jak do vašeho vztahu dostat pochopení, respekt a lásku.


Ceník
  • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů, nejvíce mě zatím obohacuje práce Jindřišky v centru Margmaya. Líbí se mi prostor centra a také osobní přístup Jindřišky. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Jindřiška má i zkušenosti s technikami jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z Jindřišky práce jde cítit integrita, kterou má ze sevého života a zkušeností. Proto cítím důvěru a také vidím pokroky a změny ve svém osobním životě.
    Štěpánka Šimková

Další techniky uzdravení