Aby mužský i ženský princip fungoval v souladu

Pochopte skryté síly,
které ovlivňují váš vztah


Přečtěte si víc

Rozdíly mezi mužem a ženou


Většina problémů ve vztazích pramení z nedorozumění mezi pohlavími. Přirozené síly jsou u mužů a žen nastavené opačně, což přináší rozpory do vztahu.

Jakmile pochopíme rozdíly obou principů, jsme šťastní, respektujeme potřeby druhého, zmizí napětí a přichází klid a láska. Zdá se to velmi snadné, přesto vytvořit fungující a spokojené partnerství vyžaduje naši pozornost a energii.

Prohloubení partnerského soužití


Pomůžu vám najít příčiny nesouladu ve vztahu nebo důvod, proč nemůžete najít partnera. Párům, které neřeší žádný akutní problém, pomohu naučit se tantrickému milování a posunout vztah do větší hloubky, vnést radost a uvolnění do intimních chvil.

Vysvětlím vám, jaké je primární nastavení psychiky, citů a těla obou pohlaví. Uvidíte, jak rozdílné principy ovlivňují potřebu doteků, intimity a sexu u mužů a žen. A pochopíte, jaký je rozdíl v komunikaci. Muži se naučí, jak svou ženu potěšit a uklidnit. Ženy pochopí, jak s mužem mluvit, aby jim rozuměl. Naučíte se, jak lépe vyjadřovat své potřeby a jak do vašeho vztahu dostat pochopení, respekt a lásku.


Ceník
  • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů, nejvíce mě zatím obohacuje práce Jindřišky v centru Margmaya. Líbí se mi prostor centra a také osobní přístup Jindřišky. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Jindřiška má i zkušenosti s technikami jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z Jindřišky práce jde cítit integrita, kterou má ze sevého života a zkušeností. Proto cítím důvěru a také vidím pokroky a změny ve svém osobním životě.
    Štěpánka Šimková
  • Děkuju Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to Ti jsem vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.
    Věra Maya Kinclová
    Mladá Boleslav

Další techniky uzdravení