Průchod čakrami: Narovnám vaše energetické dráhy

Nefunkční energetická centra ovlivňují náš úspěch


Přečtěte si víc
 

Proč pracuji s čakrami


Jogínská tradice popisuje čakry jako body, kde se shromažďuje energie. Pokud je tato energie zablokovaná a nemůže volně proudit, vzniká psychický a později i fyzický blok.

Během své práce s klienty jsem si všimla, že se v každé jejich čakře objevuje stejný mechanismus, který ovlivňuje jejich jednání a prožívání. Průchod čakrami používám jako jednu z mnoha technik pro harmonizaci.

Nastartování pozitivní změny


Během této techniky vyladím jednotlivé čakry, které se spojí a fungují dohromady, aby posílili vaši vizi. Zharmonizované energetické dráhy zároveň pozitivně ovlivňují tok peněz.

V souladu s jednotlivými čakrami vám vysvětlím principy vnitřní proměny, jak dobíjet svou vnitřní baterku, jak se ukotvit v sobě, jak si zvednout sebevědomí nebo třeba jak komunikovat s protějškem. Ukážu vám praktická cvičení, která můžete dělat doma i v práci a podpořit svou proměnu.


Ceník
  • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů, nejvíce mě zatím obohacuje práce Jindřišky v centru Margmaya. Líbí se mi prostor centra a také osobní přístup Jindřišky. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Jindřiška má i zkušenosti s technikami jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z Jindřišky práce jde cítit integrita, kterou má ze sevého života a zkušeností. Proto cítím důvěru a také vidím pokroky a změny ve svém osobním životě.
    Štěpánka Šimková
  • Děkuju Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to Ti jsem vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.
    Věra Maya Kinclová
    Mladá Boleslav

Další techniky uzdravení