Tantra: Sexuální (životní) energie, která léčí

Naučte se magii, které inspiruje a prohlubuje spojení muže a ženy


Přečtěte si víc

Jak funguje tantrická masáž


Tantrická masáž vždycky ve společnosti rozproudí vášnivé debaty. Někdo je zvědavý, někdo pohoršený. Tantra je oslavou těla a pracuje mimo jiné i se sexuální energií. Tantrická masáž uvolňuje napětí v místech, na které se při běžné masáži nedostane. Tato léčivá technika harmonizuje naše podvědomí.
 

Sex-koučink


Nebýt sexuality nikdo z nás by tu nebyl. Poznáte svou sexuální energii a naučíte se jí používat pro sebe a svou smyslnost. Opustíte staré vzorce v oblasti sexuality, poznáte rozdílné fungování mužského a ženského principu a naučíte se s nimi pracovat.

Výsledkem je zdravější tělo, přijetí všeho, co k vám patří, více radosti v životě, uklidnění ve vztahu, sebejistota a sebedůvěra.

Jak mi tantra pomůže


Během tantrické masáže vaše tělo zažívá hlubokou relaxaci. Sexualita se propojí se srdcem a psychikou. V tomto nevšedním zážitku objevíte místa, kde se rozšíří vaše vědomí a nastartuje se energie k oživení a léčení.

Máte možnost se plně otevřít a uvolnit. Muži se naučí, jak sexuální energii směrovat a používat ve svůj prospěch. Ženy si vychutnají pocit, kdy mohou jen tak být a nic se po nich nechce.


Ceník
  • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů, nejvíce mě zatím obohacuje práce Jindřišky v centru Margmaya. Líbí se mi prostor centra a také osobní přístup Jindřišky. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Jindřiška má i zkušenosti s technikami jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z Jindřišky práce jde cítit integrita, kterou má ze sevého života a zkušeností. Proto cítím důvěru a také vidím pokroky a změny ve svém osobním životě.
    Štěpánka Šimková
  • Děkuju Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to Ti jsem vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.
    Věra Maya Kinclová
    Mladá Boleslav

Další techniky uzdravení