Trans a meditace: Naučte se vypnout hlavu

Ztište své myšlenky a zažijte hluboké uvolnění


Jak funguje trans

Jak funguje trans


Jestliže máte často těžkou hlavu ze všech věcí, co se na vás valí, trans je ideální relaxační metoda přesně pro vás. Používám techniku uznávaného terapeuta M. Ericksona. Jedná se o hluboké uvolnění, které vypne a restartuje vaše tělo i nervový systém. Tato metoda nahradí několik hodin spánku a spustí samoléčebný proces.

Trans, nebo taky hypnóza, je ideální doplněk všech integračních a regeneračních technik, se kterými pracuji při konzultacích, např. neurolingvistické programování.

Jak mi pomůže meditace


Nedaří se vám dlouhodobě se odstřihnout od každodenních starostí? Zkuste meditaci. Dostat se do stavu, kdy nemyslíte opravdu na nic, je celkem výzva. Nejde o to nemyslet, ale poznat, co to je být ve stavu meditace a přestat se “chytat” do myšlenkových cyklů. Proto své snahy nevzdávejte. Naučím vás, jak meditovat sami doma či jinak rychle nabrat sílu.

Techniky, které sestavil indický mystik Osho, využívám na svých seminářích i individuálních konzultacích. Zklidněte své tělo pomocí úžasné pohybové a klidné meditace, kdekoliv budete potřebovat.


Ceník
  • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů, nejvíce mě zatím obohacuje práce Jindřišky v centru Margmaya. Líbí se mi prostor centra a také osobní přístup Jindřišky. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Jindřiška má i zkušenosti s technikami jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z Jindřišky práce jde cítit integrita, kterou má ze sevého života a zkušeností. Proto cítím důvěru a také vidím pokroky a změny ve svém osobním životě.
    Štěpánka Šimková
  • Děkuju Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to Ti jsem vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.
    Věra Maya Kinclová
    Mladá Boleslav

Další techniky uzdravení