Aktivujte své ženství a sexualitu

Posilněte se zdravou energií a tvořte “požensku”


Přečtěte si víc
 

Problémy s oslabeným ženstvím


Naše ženství je často zraněné – mužský svět a práce, operace, porody, nepříjemný sex nebo nedostatek porozumění od muže. Neseme si bolesti, které jsme nasbíraly v průběhu života. Ovlivňuje nás ale mnohem víc, než si uvědomujeme. Celá ženská linie naší rodiny táhnoucí se až 7 generací zpátky má vliv na náš dnešní život.
 

Individuálně nebo ve skupině


Naučíte se načerpat sílu žen, které svůj přirozený princip umí vyživovat a používat. Během praktických cvičení si prožijete přesně to, co potřebujete ke spokojenosti. Získáte nové schopnosti, které podpoří vaši proměnu i v běžném životě, začnete dostávat, co si přejete. Naučíte se rozumět svému nitru a tělu. Pochopíte zákonitosti fungování ženského a mužského principu a začnete komunikovat s láskou.


Chci na seminář
Ceník
  • S rodinnými konstelacemi mám zkušenosti od různých učitelů, nejvíce mě zatím obohacuje práce Jindřišky v centru Margmaya. Líbí se mi prostor centra a také osobní přístup Jindřišky. Obohacuje konstelace i jinými prvky osobního rozvoje. Vyhovuje mi, že Jindřiška má i zkušenosti s technikami jako je dechová terapie, partnerská terapie a tantra. Z Jindřišky práce jde cítit integrita, kterou má ze sevého života a zkušeností. Proto cítím důvěru a také vidím pokroky a změny ve svém osobním životě.
    Štěpánka Šimková
  • Děkuju Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to Ti jsem vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to co učíš, fakt žiješ a to je nejvíc.
    Věra Maya Kinclová
    Mladá Boleslav

Další techniky uzdravení